| sasaleo123 a întrebat:

Hei, mă intreabam cum funcționează programul rabla sau prima mașină? Pot sa le folosesc ca sa achiziționez mașini second hand? Exista dobânzi de care ar trebui sa știu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca nu poti lua masini second hand. Asta e tot scopul programului, sa iei masini noi

| Dintrebare a răspuns:

Buna, doar masini noi poti cumpara. Iar despre conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti si despre procedura te ajuta dealerul de unde cumperi masina. E in avantajul lor sa aiba un client nou, asa ca o sa faca ei toate formalitatile. Masina nou poti sa o iei in leasing sau cu banii jos. Si vei primi acel voucher de 7500 lei