| alebuburuza a întrebat:

Help, cine imi poate spune unde si cum pot sa descarc harti pentru. navigatorul de masina? si ce program pot folosi pentru.instalare? navigatorul este marca TOMTOM.

Răspuns Câştigător
| dink08 a răspuns:

Www.google.ro scrii acolo exemplu: Free 2010 Maps TomTom mx343
Le downoadezi si conectezi ori gps la calculator ori direct cardul se copiez pe card si gata.Numa sa te asiguri ca mapele acelea sunt compatibile la modelul tau de TomTom, ca sunt numeroase modele.Bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici http://www.laradiobbs.net/......omtom-114/