| panique a întrebat:

Am un gps(tomtom) si vreau sa-i adaug unele harti. O sa cumpar hartile de pe site-ul oficial. Deci imi poate spune cineva cum fac update-ul?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai eu nu iti recomand sa le cumperi dupa site-ul oficial fiindca te costa aproape 40 de lei la TomTom si daca iti cumperi un card reader cu toate hartile la zi gasesti peste tot, chiar si la Emag si decat scoti cardul din GPS si il bagi pe celalt fara nici un risc, dai cu vreo 10 lei mai mult pe card decat dai pe harti fara card!