| anonimusss12 a întrebat:

Help help TPU Am observat ceva ciudat la masina. Daca ma duc dimineata si verific uleiul este ca si cand l-am schimbat acum 2 saptamani Daca sterg joja si o bag inapoi se murdareste joja pana pe la jumate la 10 cm de maxim...iar ulei gros in cantitate este intre maxim si minim M-am uitat sa nu fie apa in ulei spuma nu era... Am incercat sa vad daca ia foc joja daca este benzina in ulei. nu este Astept pareri

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Joja se mai murdareste si din cauza ca este ulei pe tubul in care intra ea. Ce te intereseaza pe tine e sa nu fie peste maxim uleiul gros. Daca uleiul gros e acolo unde trebuie nu ai de ce sa iti faci griji.

| SoulReaver a răspuns (pentru SoulReaver):

Pe tubul ala unde intra joja este ulei tot de pe joja care se freaca de tub la scoatere si introducere. Repet, nu are nimic.

1 răspuns: