| Popa_Adrian_1996 a întrebat:

Hey cine imi da un site de pe care pot cumpara atv-uri ieftine second-hand sa aiba puterea de 125 cc in afara de Mercador si Tocmai sau si cross nu conteaza dau FUNDA tongue

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

"Puterea de 125cc"? Asta-i capacitatea cilindrica, permis ai? Ce buget ai?

| Popa_Adrian_1996 explică (pentru ombladon):

Am 12 ani imi face tata cadou tongue 0-500 EuRo ]

| ombladon a răspuns (pentru Popa_Adrian_1996):

Bun,dar ce o sa faci cu el? Pe drumurile publice nu ai voie fara permis.

| Popa_Adrian_1996 explică (pentru ombladon):

Ma dau pe dealuri

| Popa_Adrian_1996 explică (pentru ombladon):

Imi dai un site da sau nu ce conteaza unde ma dau si asa?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In 500e iti cumperi o chinezaraie care iti da doar batai de cap. Mai bine ti-ai cumpara un buggy cu motor de masina, daca ai dealuri la dispozitie. Te-ai incadra in buget.

| Popa_Adrian_1996 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu vreau cross sau atv ce nu intelegeti vreau site nu sfaturi

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Popa_Adrian_1996):

Atunci pune mana si cauta, nu astepta sa piarda altul cateva ore bune sa-ti gaseasca tie o coaja, cand nici nu stim unde locuiesti. Daca iti dau link-uri cu paraitori din Arad, Constanta si Craiova, ai sa cumperi vreunul din ele? Poate tu esti din Sighetul Marmatiei, si vrei sa cumperi de la tine din cartier, n-ai specificat locatia in nici un fel.
In plus, site-ul e creat pentru sfaturi, nu e site de vanzari auto-moto.