| Ionut46523 a întrebat:

Hey, deci am gasit recent pe un site de vanzari un atv linhai 300 4x4 la un pret foarte acceptabil de 1200€. Voi ce credeti, sunt bune linhai-urile? Stiam ca nu trebuie permis pentru atv si plus ca nu stiu daca ai voie sau nu sa mergi pe drum public. Si as mai dori sa intreb daca tot mai buna este o motocicleta. Astept sfaturi si raspunsuri cat mai multe!

4 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Linhai e o marca de top in productia de Atv-uri dar daca vrei mai multa adrenalina in offroad ia-ti motocicleta. Si apropo ai nevoie de permis pe drumul public.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de permis pentru orice vehicul cu motorn daca vrei sa il conduci pe drumuri publice

| BroascaCuElice a răspuns:

Sunt bune doar ca tu oricum ai nevoie de permis chiar daca e atv

| jon987654321 a răspuns:

Depinde ce iti place daca iti plac mai mult atv'urile poti lua este diferenta mare intre un atv si o motocicleta si oricum ai nevoie de B pentru a conduce atv.