| Lawrrrr a întrebat:

Hey, eram programat la traseul auto pe 16 Aprilie. Cum aflu acum când am fost reprogramat sau cum se procedează mai exact? Exista vreo lista pe undeva pe net sau ceva?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu-ți întrebi instructoru?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suni și întrebi.

| johnnny123 a răspuns:

Chiar crezi ca in mijlocul acestei crize se mai preocupa cineva de reprogramarile examenelor auto? In primul rand ca nu poti sa faci reprogramari fara sa stii cat timp va mai dura epidemia, si in al doilea rand ca exista o mie de lucruri mult mai presante decat asta.

Este ca si cum dupa un cutremur care a daramat jumatate de oras tu intrebi "cand credeti ca se redeschide standul de covrigi?"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare cu cel doare asta e problema ta acum? Carnetul de șofer? Trebuie sa stai incasă atit tu cit si instructorul tau auto, deci mai ai mult de asteptat pîna sa ai carnetul, poate cîteva luni bune pe la toamnă. Daca va fi bine si vom scapa de virus. Acum nu.Stai in casă si tu si familia ta si urmareste stirile ca nu e de glumit cu virusul, plus ca politia daca te prinde pe strada fara cerere te baga automat in carantina departe de famila ta pentru multe luni.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa trecerea starii de urgenta vei fi contactat de Serviciul de permise si iti vor comunica data cand vei fi programat.