| Oantaaaa a întrebat:

Hei. Am o mica problema si as vrea sa aflu niste raspunsuri. Problema este legata de Permisul auto

In data de 14 decembrie2017 am dat sala si am luat-o din prima cu 22. M-au programat la oras pe 22 martie 2018. Am cazut. Instructorul meu de atunci nu si-a dat interesul pentru ca eu sa imi iau permisul, asa ca am ales sa merg la un alt instructor. La acest instructor i-am platit o suma de 310 lei pentru 6 ore suplimentare. L-am rugat si a mers el la Baia Mare, sa ma reprogrameze la traseu. A mers, si m-a reprogramat azi, pe 26 aprilie. Astazi insa, cand trebuia sa dau din nou traseul, nu eram pe lista niciunuia dintre politisti. Nu eram pe nicaieri. Nu am mai dat astazi examenul. Instructorul meu vechi nu stia ca eu m-am dus la alt instructor. Noul meu instructor a spus atunci, cand am cazut prima data orasul, ca imi transfera dosarul la el. A fost ok. Totul bine pana azi, cand imi spune ca cei de la fosta scoala auto unde eram, au facut ceva cu dosarul (nu stiu sa ma exprim in acest sens) si nu mi-a fost valida programarea pe astazi.

Vreau sa stiu daca acest lucru este normal...

Luni trebuie sa merg eu personal la Baia Mare sa ma reprogramez. Oare si de aceasta data vor fi probleme?

AJUTORRRR

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Du-te personal, verifica situația, vezi ce este de făcut. Din moment ce nici tu nu știi motivele, nimeni nu va putea sa prevadă deznodamantul.