| DaNnY1221 a întrebat:

Hey Salut TPU! Cine imi poate spune ce fel de incarcator ( specificatii, daca se poate si link-ul spre un site cu incarcatoru) imi trebuie pentru o baterie ca asta http://2rc.ro/......a-25c.html Multumesc, dau funda!;)

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Acel acumulator poate fi incarcat fara probleme cu un incarcator pentru telefoane mobile. Trebuie doar sa tai mufa incarcatorului, sa-i pui o mufa care merge la acumulatorul tau.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Hotaraste-te! Ori ne intrebi de incarcator ori de acumulator suplimentar. E cam ambiguua intrebarea.