| Iulian882 a întrebat:

Hey TPU! Am facut scoala de soferi la Iasi, eu sunt din Botosani si voi da acolo sala si examenul practic, sunt programat pe saptamana viitoare, inainte de sala trebuia sa caut o scoala de la mine din oras sa ma inscriu la ei sau ceva? Sau pot face asta dupa ce dau sala? Nu prea stiu cum functioneaza.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce reusesti la proba teoretica si stii data pentru proba practica va trebui sa gasesti o scoala de conducere/un instructor individual care sa-ti asigure masina pe care vei sustine proba practica.