| MySergiu a întrebat:

Hey TPU. As vrea sa achiziționez un gps pentru truck, ce marca mi-ați recomanda? Mulțumesc big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

GPS pilot on - e in Facebook pagina lui

| relian a răspuns:

Cele mai bune GPS sunt cele de la Garmin, dar vezi ia pentru truck, sa specifice asta.Restu is pistol cu apa laughing

| Brizbriz a răspuns:

?!?
waze?!?
NU E EVIDENT CA WAZE?!?
nu prea conteaza cum il pui, iei un Android la mana a doua, insa orice alta solutie e 1. MULT MAI SCUMPA si/sau nu are 2. informatii despre trafic in TIMP REAL
si daca nu ai nevoie de internet, eu TOT nu as arunca cu banii pe un device care sta numai in truck si care nu e bun la nimic altceva, cand pe Android ai aplicatii de gen Sygic, care are harti off-line, ca sa nu mai vorbim de google maps, pe care poti binemerci sa downloadezi ce harta vrei, cu zone multiple (cat te tine storage-ul)

| Ion1231 a răspuns:

Recomand cu mana pe inima marca "Garmin" laughing

| DracuIaV2 a răspuns:

Nu te mai bucura de viata ca enervezi devolii;}