| JackDanielTime a întrebat:

Care-i cea mai buna marca de laptop pentru ca as vrea sa-mi achizitionez unul si de ce?

Răspuns Câştigător
| adybutterfly a răspuns:

Mac-book Air 1. 7GHz dual-core Intel Core i7 (Turbo Boost up to 3. 3GHz)
8GB memory upgrade
512GB of flash storage
baterie Up to 9 hours wireless web
Up to 8 hours iTunes movie playback

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe scurt; Nici una.Acuma nu se mai fac laptopuri și elecronice de calitate ci plătești doar brandul ce le-a consacrat.Cel mai bun îi cel ce îți îndeplinește cerințele pentru care vrei să îl foosești.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macbook,HP.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| R0co3 a răspuns:

Lenovo, macbook. Au piese bune, Intel-core, placa video. S.A.M

| R0co3 a răspuns:

In cateva cuvinte, AU tot ce vrei de la un laptopwinking