| Ionut46523 a întrebat:

Deci vara aceasta fac 16 ani si vreau sa obtin carnteul pentru a1. Din ce am inteles pot conduce doar pana in 125 cc. Intrebarea mea este daca sunt motociclete chopper la 125 cc si cat de bune sunt ele si daca rezista la drum lung. Si imi puteti recomanda voi niste motoare de 125 cc?

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Nu ma prea pricep in domeniul modelelor la scutere, dar iti recomand la drum luuuung, un motor 4t, de ce 4t? de oarece are consum foarte mic si prinde viteza la drum lung, dar e putin mai puturos cand pleci de pe loc