| Luci88 a întrebat:

mai stiti ceva despre taxa auto? mai scade ceva? am o masina din 2004 euro trei motor 2000, 101 cp 74 kw, diesel, imi puteti spune cat ar ajunge inmatricularea? va multumesc:* funda:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_Rares_1993 a răspuns:

In euro ar veni 3000 de euro daca nu ma insel 3100 iar in bani romanesti 136 de milioane + Reducere taxa cu 25 % (pentru autovehicul motor Diesel prevazute din constructie cu filtru de particule) sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?