| sebastian1331 a întrebat:

Http://www.depozitauto.ro/......89528.html
Dupa parerea voastra: Se merita?

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Eu sunt de parere ca mai bine mai strangi cureaua si iti ei in model inmatriculat, nu cred ca ai habar cat te f. te astia la rar si cum se leaga de orice si mai e chestia ca nu sti ce se ascunde sub motor, e si veche, eu unul nu as luao, apropo sti cat te costa inmatricularea, te ai interesat?

| oanecorleone a răspuns:

Eu zica sa te duci sa il vezi cu ochi tai in poza arata bine dar nu sti ce se ascunde sub capota. Dar ca model este o masina buna nu consuma nici mult este si ieftina si piesele sunt ieftine.Deci cred eu unul cred ca merita daca merge bine.

| arhivistu a răspuns:

Se merita la prima vedere... dar motoru ala de 1, 4 e varza, nare nici o vlaga in el, parca meri cu o dacie 1300

| RUMBURAK a răspuns:

Eu am avut vw golf ca acesta doar ca era in 4 usi.la prima vedere pare ok.eu zic sa il vezi tu la fata locului. oricum dant masini rapide si de incredere.eu l-am tratat rau (practic dupa scoala pe el am invatat sa conduc)si cu toate astea l-am vandut perfec.sant masini foarte bune, de incredere.acum vezi tu!

| RUMBURAK a răspuns:

Da.nu e mult 800 euro.