| sebastian1331 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina second hand, care sa nu ma tina neaparat 10 ani, ci minim 3 ani sa zicem.
http://www.depozitauto.ro/......92810.html Ce parere aveti despre aceasta? Merita?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca vrei o masina care sa te tina multi ani alege vw golf 4 1.9 TDI sau opel astra g 1.7 diesel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iti vinzi masina si vi sa iti faci reclama? aia e buna de dus la fiare vechi, de fapt nici aia nu cred ca ti-o mai ia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un peugeot405 din 90 daca vreti si va intereseaza contactati -ma la nr. 0769809899

| sebastian1331 explică:

Nu ma ajuti...