| mgtow a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=nINy2dMpehM mecanic la domiciliu pentru cine vrea, mai incolo vor iesi cu camioane, etc. Eu caut filtru de combustibil se afla in habitaclul motorului? Am inspectionat in sus si am ridicat masina pe plataforma sa vad sub ea dar nic. vreau sa stiu daca fac bine dezasamblarea motorului sa dau de el.

1 răspuns:
| Radu_Mihai_1989 a răspuns:

In rezervor mai este la unele masini daca nu este nici acolo inseamna caa nu are