| FaraNume2542 a întrebat:

Https://youtu.be/uwVBpfR1w9c
Ce ziceți de mașini baieti?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aia nu-s mafioti, mafiotii nu ies in evidenta dar au putere, astia sunt copii de bani gata care o ard in figuri precum cocalarii de la noi.
Masinile imi plac si instrumentalul acelei melodiiwinking

| Simpatic a răspuns:

happy nu toata lumea poate fi cumparata de mafioti de astia.
Iar mafiotii adevarati nu se dau in spectacol am mai spus.
Stii la noi in tara cine faceau figuri de astea? alde baiatu lu Micula, fraieru ala cu bani de la parinti, daca il vad cei din Rusia pe clipurile de pe net in Ferarri si Lamborghini si cu AK-47 pe geam, zic ca sigur e vreun smecher, ei bine nu e! Cam asa e si cu multi din clipul ala.
Ca banii de la parinti nu te fac mafiot laughing si nici mafioti nu-s aia de la stirile de la ora 17 care dau cu parul sau cu sabia si trag cu pistoale cu bile (airsoft), deja ne-am scarbit de ce clanuri vezi doamne sunt in Romania, tiganusi borati care sunt tari cand sunt multi in rest vorbesc cu salut si respect sefu, cand vad cate unul de 2 metri si facut lasa capul jos, cand sunt 50 de insi prind curaj, interlopi de 2 lei

| Simpatic a răspuns:

@suntserios : zi ca ai bentley pe GPL, ca panamera pe gpl am mai vazut

| Simpatic a răspuns:

Melodia nu e cumva cantata de Miyagi? stiu ca e unul dintre rapperii lor buni pe stil comercial

| Simpatic a răspuns:

Ala e cocalarul tip A e elegant cat de cat are ochelari de soare si bradut odorizant sau zaruri pe oglinda interioara, cel tip B are pe motor de 2.0d 3.0d si volan pe dreapta si masina pe Bulgaria, combinatia cea mai de prost gust, si ce crezi ca are motor de 6000 cm3 nu are 2.0 sau 2.5 diesel sau 3.0 diesel - pentru comparatii un diesel 3.0 consuma cat un benzinar turbo 1.8-2.0
Vreau sa vina ziua in care sa vad toti infectii astia cu bani de la fetite care se dau mari si au realizari zero cu masini nu 3000 cm3 diesel ci benzina 3000 cm3 turbo, atunci imi retrag parerea despere cocalari.

Iar rusii aia din clip tot cocalari sunt dar cel putin asculta ceva muzica buna rap nu manele ca ai nostri!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De aia vroiai tu sa te muti in rusia? Sa faci parte din familia de ghertoi ai traficului rusesc?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu iti zic ce masina conduc ca iti plesneste o vena

suntserios
| suntserios a răspuns:

1.6 ca e benzina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mnu. Seriile M270/M274 sunt motoarele create de Mercedes.

| Sekim a răspuns:

Salut
Pai ce sa spunem? laughing Majoritatea masinilor din video sunt destul de scumpe, mai exact cele Mercedes. Sunt scumpe da sunt si faine sigur. Cele din video sunt si modificate, folie neagra, vopsire, suspensii sport si cine stie ce mai are modificat.