| alinel0808 a întrebat:

Ieri am picat la traseu! acum ce trebuie sa fac sa ma duc sa ma pogramez la sala sau ma pot duce cum am facut si prima dat ma duc si ma programeaza pe loc? si de ce dureaza asa mult dupa ce iei sala te programeaza la 3 saptamani la traseu!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti duce pentru reprogramare la traseu dupa 15 zile. Sala o poti da oricand inainte de data traseului, asa cum ai dat-o si prima data. Numai bine!

| alinel0808 explică (pentru Ioandelasal):

La sala ma pot duce si maine de exemplu daca ieri am picat?

| Ioandelasal a răspuns (pentru alinel0808):

Da, poti merge oricand.

neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la Politie si te reprogrameaza pe loc. Iti lasa timp 3 saptamani sa inveti sa conduci bine un automobil si nu sa omori lumea pe strada. Unii asteapta si 2 luni pentru reprogramare, in intervalul asta mai cumperi ore de condus.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa pui mana sa INVETI! Da telefon la politie unde te-ai programat prima data si intreaba.