| pinteanadrian a întrebat:

Imi putei spune unde pot sa gasesc un dodge challanger sau un dodge charger ieftin sau bun.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In America.

de ce vrei sa fie ieftina? ca presupun ca ai mult bani daca crezi ca poti intretine o masina pentru care doar impozitul e vreo 2000euro pe an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pe mobile.de la pretul minim de 6.000 si ceva Euro. Cauta si tu. mobile.de

| DataSoft a răspuns:

Ieftin nu prea cred sau depinde cat insamna la tine ieftin..si apropo vezi ca sunt destule pe www.mobile.de

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

...pe mobile.de,gasesti de la 5000e in sus...dar impozitul e cat un golf 4 laughing