| StefanCM a întrebat:

Imi puteti recomanda o solutie buna de curatat scaunele de la un Golf 4?

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Eu mi le spal cu o solutie luata din Carrefour, la banii putini. Isi face treaba, avand in vedere ca aveam bancheta patata cu cafea.
Sau, poti pune o picatura de fairy in locul unde vrei sa cureti, dupa aceea freci bine, si dai cu apa de cateva ori pentru clatire (necesita sa dai scaunele jos), dar v-or arata ca si noi. Succes.

| nelyjoly a răspuns:

Cel mai simplu si ieftin biocarpet covoare un capac la 2-3 litri de apa calduta, se agita pana face spuma, o bucata de material de draperie 30x30cm si spor la frecat.

| 07gabriel07 a răspuns:

Poti achizitiona o solutie pentru curatat tapiterii si scaune. Sa fie o marca mai buna ca sa nu te chinui de exemplu liqui moly.

| StefanERC a răspuns:

Asta face minuni pentru tapiteria din piele https://bit.ly/45ZHrkM
Iar solutia asta este pentru tapiterie textila: https://bit.ly/3r8q5na

Ambele sunt super accesibile ca pret si reviewri bune.