| Tudurean_Alex_1996 a întrebat:

Salut TPU!
Imi puteti recomanda un lip pentru golf 5 plus?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e recomandat asa ceva.
Masina deja e urata, cu lip te inscrii direct in gang-ul "pasionatilor" care isi dau intalnire la Kaufland grill.

| StefanERC a răspuns:

Lip fata sa inteleg. Nu ai spus ce culoare, eu am luat de pe eMAG pentru un 6. Poate fi vopsita si ajustata ca dimensiune. Si nici nu e scumpa. Uite, la asta ma refer: https://bit.ly/3PfnMa0

| Anonima181991999kkkk a răspuns:

Sigur! Un lip popular pentru Volkswagen Golf 5 Plus este Rieger. Poți să verifici cu un magazin auto specializat pentru a vedea dacă au disponibil acest model.