| anonim_4396 a întrebat:

In ce grupa de salarizare se situeaza meseria de mecanic auto intretinere si reparatii auto camioane?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Meseria de mecanic auto se incadreaza in grupa a doua de munca. Depinde unde si cand ai lucrat.

| EUSIATIT a răspuns:

Grupa de salarizare spui? MAi gindesti prea departe. patronu daca ti da minimu e ok sau poate ceva de genul 8 mil. daca nu deschide ti o firma tu si vei cistiga mai mult dar vei munci singur,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca grupa 8
http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:D1CI6egHQhAJ:www.insse.ro/cms/rw/resource/chestionare/castiguri/s2_metodologie.doc; jsessionid%3D0a02458c30d52880bfad2fdb47d5b11dfd3bc23f2d01. e38QbxeSahyTbi0Nb3j0%3Fview%3Dtrue+grupe+de+salarizare&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ro