| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa sustin examenul practic auto la Sala Sporturilor (PH). Imi poate spune cineva cum se desfasoara totul? Cati examinatori sunt, in ce ordine suntem strigati..etc.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi cu candidatii care au dat ore la scoala ta si o sa va cheme cand coboara din masina. Eu ii cunosc pe cei din BV.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In masina cu tine, doar politistul examinator. Fiecare isi ia candidatul in ordinea... chefului sau. De preferat sa intri printre primii, cind politistul nu este enervat de greselile celorlalti, nu e cu gindul la masa de prinz, etc, asa ca nu te ascunde. Bafta!