| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da detalii despre examenul de competenta de la engleza? In ce ordine se desfasoara oral, ascultat si scris sau cum? Funda...nimeni nimic?

3 răspunsuri:
| golban1997 a răspuns:

La profilul uman engleza, depinde pentru ca poate dai poate nu trebuie sa se ocupe locurile la ambele profile engleza sau franceza, examenul de competenta se da si oral si scris eu cand am dat ca sa intru la engleza am dat si oral si scris

| blue0or0pink a răspuns (pentru golban1997):

Mersi de raspuns, stiu ca se da asa dar nu stiam cum sunt ordonate testarile la engleza oral ascultat si scris sau in alta ordine...

| golban1997 a răspuns (pentru blue0or0pink):

Cand am dat eu sa intru prima data ne-o dat in scris iar dupa ce am terminat a urmat oral