| mgtow a întrebat:

La o masina noua cu suspensiile modificate incat se apreciaza 2-3 degete intre roti si caroserie cand e lasata jos, mecanicul care face intretinerea isi da seama ca au fost modificate? Tinand cont ca suspensiile lasate jos nu reprezinta un pericol pentru circulatie si favorizeaza aerodinamica - consumul de carburant pe langa aspectul vizual imbunatatit.

Răspuns Câştigător
| Radu2814 a răspuns:

Orice modificare la masina ce tine de mecanica mașinii va face masina sa isi piardă garanția. Pe el nu îl interesează ca ai facut un bine sau un rau mașinii ( ca tot spuneai de aerodinamica).