Întrebare recomandată | gazaru a întrebat:

La programarea online pentru examenul auto mi se cere nr dosar arr... Ce este asta? De unde il iau?

2 răspunsuri:
| HoneyBell a răspuns:

Este codul tau unic pe țară. Îl aflii de la instructorul la care ești înscris. Fără el, nu te poți înscrie online happy Succes!

| gazaru explică (pentru HoneyBell):

Instructorul mi-a zis ca il gasesc pe fisa de școlarizare dar nu imi dau seama care e... Eu am facut scoala de șoferi in București ca aici stau dar trebuie sa dau sala si traseul la Pitești deoarece am buletinul cu domiciliul pe Argeș. Deci sa il sun pe instructor ca sa aflu de nr arr?
Daca ma duc la Pitești cu actele ma poate programa pentru sala... Timpul de asteptare ar fi ca ala de pe net sau poti si programat si mai devreme?