| bogz a întrebat:

La un sprint care masina credeti ca ar invinge dintre VW passat 1.9 tdi 1996-BMW 316 i 1.9i, VW passat 1, 9 tdi -315i 1.6i 1996?

Răspuns Câştigător
| holograma a răspuns:

Fara discutie bmw-ul.tractiunea pe spate isi va face simtita prezenta la sprint.

2 răspunsuri:
| olixandru a răspuns:

Salut poti verifica si singur, uite aici un link unde poti vedea date tehnice vw passat, si multe alte modele comapra la fiecare in cat timp prin 100km/h, cea cu timpul cel mai mic va invinge la sprint, http://www.vipercar.com/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VW passat 1.9 tdi este o firma foarte buna eu am skoda octavia tour si sunt extrem de multumit de ea e din 2009 zici ca e avion skoda e VW eu as merge pe VW passat 1.9