| raducristian1 a întrebat:

Ma gandesc sa imi iau o Dacie ( 1310/1400 ) si intrebarea este daca as putea schimba motorul cu unul de vw. Am mai vazut care au schimbat dar nu stiu la cat se ridica pretul. Banuiesc ca nu doar motorul trebuie schimbat. Si cel original de Dacie, cat este de bun daca stie cineva? O vreau pentru mine sa o folosesc mai rar.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Se poate, dar trebuie sa stii de la cei care au facut chestia asta ce implica. Piese, suporti, cutie si nu in ultimul rand acte. Trebuie sa mergi la RAR cu ea dupa ce schimbi motorul.