| WayhaughtK a întrebat:

Merita sa cumperi o masina cu volan pe dreapta si apoi sa ii faci conversia?
Si cam cat costa acest lucru?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iesi la acelasi pret aproximatv si la final ai doar o masina carpita

| Sofer a răspuns:

Costa ceva si nu merita. decat daca e o masina rara cum ar fi bmw m3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de masina. Oricum, nu merita sa faci asta deoarece tot la acelasi pret ajungi cu conversia si masina fata de una cu volan stanga.

| Mad1 a răspuns:

In medie undeva la 500 euro piesele 500 euro manopera. Depinde ce masina ..ca sa se renteze sa ii schimbi volanu. La 500 euro maxim cu totul doar la range rover. Paste fericit!?

| AlexandruSEV a răspuns:

La custom tunning în București, cu 5000 de euro ii faci conversie, nu se comasate nici o diferență, dar la banii astea nu merita sa iei pe dreapta, 5000 de euro la un Passat cc 2012, acum prețul variază, dar nu prea mult, tine cont ca trebuie schimbat tot la ea