| lusian a întrebat:

Mi a fost furat azi noapte fata de la cd playerul auto. Se poate inlocui doar fata, sau trebuie' sa cumpar alt radio cd player? Era un panasonic cu mp3.

Răspuns Câştigător
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Se poate cumpara doar fata, dar iti dai seama ca la second hand.
Nu stiu ce model ai avut tu, dar uite un exemplu :

http://car-audio.anunturi-auto.4tuning.ro/......19372.html

Mai sunt si pe Okazii.ro vreo doua anunturi, totul e sa se potriveasca. Incearca pe mai multe siteuri de genul.

Numai bine;)

4 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc dar daca ti-a furat fata la casetofon stii ce urmeaza nu?batting eyelashes BINGOO! ai raspuns corect mp3 asta urmeaza ai grija de masina ca-s multi...

| cavalerul11 a răspuns:

Trebuie sa inlocuiesti fata normal

| Bullz007 a răspuns:

Pai poti merge la un magazin audio/video, etc si intrebi acolo.de exemplu Altex, Media Galaxy, Domo, etc.happy

| VaLy XL a răspuns:

Da, se poate inlocui doar fata, eu am gasit pe diverse site-uri de cumparat. Bafta!