| petrovicimarius98 a întrebat:

Noroc! Ce suport pentru telefon mi-ati recomanda, ca nu stiu care-i mai bun, cel care se pune la ventilatie, sau cel prin ventuza pentru parbriz?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Eu am suport cu ventuza e ceva mai "comod".
E o zona in care e positionat mai bine si in cazul in care folosesc telefonul ca GPS este exact ce trebuie.
Iar la cel care se pune la ventilatie se intampla sa-ti mai rupa acele "cleme" de la ventilatie datorita greutatii uneori.

| Johander4k a răspuns:

Cu ventuză, e mai comod și te uiți mai ușor la el în timpul mersului.