| Tudorcretu a întrebat:

" Noul cod rutier 2013 " de Marius Stanculescu este buna pentru a invata pentru permis?

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Manualele lui Stanculescu sunt cele mai bune. Am luat 3 categorii cu manualul sau din 2012. Citeste-o de doua ori, mergi la orele de teorie cu profesor, si fa cateva teste pe www.e-drpciv.ro, si vei lua din prima sala.

| Tudorcretu explică (pentru valentingb):

Multumesc pentru sfat

| viotedy a răspuns:

Da.citeste cu atentie, daca nu intelegi ceva revii asupra textului, apoi faci teste si succes la examen.

| Tudorcretu explică (pentru viotedy):

Multumesc frumos pebtru raspuns

| Tudorcretu explică (pentru viotedy):

Multumesc frumos pentru raspuns