| DangerF a întrebat:

Nu prea le am cu masinile. Vreau sa stiu daca eu imi cumpar o masina pe Bulgaria cum pot si cat costa sa o inscriu pe Romania. No hate vreau sa imi explicati ca la prosti happy

Răspuns Câştigător
| mdc98 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie scoase numere rosii, daca numerele din Bulgaria nu mai sunt valabile, apoi facut RAR care costa undeva la 550 ron (daca nu a mai fost inmatriculata in RO), iar apoi urmeaza inmatricularea la politie, unde vei plati o taxa in jur de 37 lei, plus numerele daca doresti preferentiale sau care vin la rand.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa imi explicati ca la prosti" - ia-ți mașină de la noi

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine faci invers.

| DangerF explică:

Nu inteleg de ce sariti toti asa. Cineva m-a ajutat deja asa ca dc mai lasati comentarii aiurea?