| Cristian276 a întrebat:

Dacă eu vreau sa cumpar o masina înmatriculată pe Bulgaria, cum se procedeaza cu actele sa o înmatriculez in Romania? (nu știu nimic, explicați-mi ca la prosti)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu as lua o astfel de masina in primul rand pentru ca persoanele care locuiesc in Romania si detin astfel de masini inmatriculate pe BG, acele numere de "texas" sunt persoane dubioase si cu caracter indoielnic pe acelasi segment cu cocalarii cu masini volan dreapta care locuiesc in Romania! Zic doar atat ca sa nu intru in chestii rasiste! Nu ai sa vezi niciun medic cu masina volan dreapta si niciun om cult cu masina pe BG; nu este o scuza ca am "bossulica" masina cu motor 4000 cm3, nu ai bani cumetre ia un motor de 1.2winking
Ca exceptie de la dubiosii de mai sus, cunosc un nene rrom ce are Audi A8 4,2 tdi V8 de ala suparat diesel omul nu l-a trecut pe Bulgaria desi da destul pe impozit de 12 ani de cand il are laughing
dar cocalari care au diesel pe 2.5 litri am vazut destui cu volan dreapta si BG
Bineinteles cazurile de fata se exclud, nu am facut nicio secunda referire la tine!
Sfatul meu, cauta alta masina!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat