| Audir8etron a întrebat:

Nu stiu de ce dar multi dintre voi imi spuneti ca sunt obsedat de drujbe si nu este adevarat
eu sunt interesat de niste modificari la un motor de drujba ca sa ii pot marii puterea si as vrea sa il pun la un kart

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acum te-am inteles.

| EneCristian a răspuns:

Fiindca nu explici cum trebuie de aia.

| shurubeluuuu a răspuns:

De ce sa te chinui cu un motor de drujba?
Si eu am vrut sa fac un kart dar nu am avut timp!
iti recomand un motor de atv!
Si uite, la pret min, e de 80 cc!

http://olx.ro/oferta/urgent-motor-atv-80cc-ID5zvBU.html#b5fa9ad40e

| Marian_Codrutz_2000 a răspuns:

Ba frate, lasa drujba, ca numai te chinui...ia un motor de atv, de scuter, de cel putin
80cmc daca vrei puterewinking

| Audir8etron explică:

Nu prea pot sa cumpar motorul ala de atv pentru ca doar ce am cumparat un un motor de drujba aproape complet