| mysterioR a întrebat:

Pareri BMW e60 525d 177 cp an 2005-2006 pentru un incepator? Dar si ea ca masina este o alegere buna?

Răspuns Câştigător
| GeorgeOG19 a răspuns:

Masina este buna, dar totusi parca prea puternica pentru incepatori si cu dimensiuni nu tocmai "confortabile"

2 răspunsuri:
| Emy200220022002002 a răspuns:

Masina este buna, dar pentru oamenii cu experienta... cu asta daca esti incepator, sansele de a-ti rupe gatu' sunt uriase

| JelesAlex a răspuns:

Este o masina ok dar pentru un incepator este bun si un wv golf 5 sau un jaguar s-type din anul 2002