| VerdesAndrei1234567890 a întrebat:

Păreri Logan 1.5 dci 2017 euro 6 km 141000 primul proprietar revizie numai în reprezentanța Dacia.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

O mașină rară există Dacia cu un singur proprietar și carnet de service la reprezentanță, adus la zi.
Nu văd nici un risc.

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu imi place Logan, imi place Wolverine tongue

| Eisenheim a răspuns:

Pe scurt nemții sânt foarte buni la diesel, iar francezii la benzină happy de ce crezi că ar vinde cineva un Logan ca cel descris de tine? happy Cel mai probabil pentru că are probleme

| romeo78 a răspuns (pentru Eisenheim):

Ce să zic! Cârcotașule! Dacă spunea că este vorba de o mașină nemțească sigur îl lăudați pentru alegere. Așa, nu, vai are "probleme". Ce să zic! V-au cărat ani de zile modelele Dacia 1300 și derivatele lor, dar acum vă lute Dacia.
A, apropo, Renault a luat decizia de limitare din fabrică a modelelor Renault și Dacia, la viteza de 180 de km/h.
Iar, noul Renault Express este facelift la Dokker.

| Eisenheim a răspuns (pentru romeo78):

De acord, Dacia a fost mereu bună, și a fost mereu pe benzina, arată și nouă o Dacia 1300 diesel happy Dacia e o alegere bună, atâta timp cât e pe benzină, la fel cum una nemțească e buna, atâta vreme cât e diesel happy

| suntserios a răspuns (pentru Eisenheim):

Nu stii ce spui.

Dieselul de 1.5 de la Renault e probabil unul dintre cele mai fiabile si economice motoare diesel.

Chiar si cei de la Mercedes l au folosit o perioada buna de timp... da da, nemtii au folosit diesel de la Renault.

| Eisenheim a răspuns (pentru suntserios):

Sa zicem că nu știu ce spun, bănuiesc că nu ești mecanic și nici nu ai motorul despre care vorbim, deci ia-ți un diesel Renault 1.5 deci din 2017 și o să vezi, pe banii tai, nu trebuie să mă crezi așa pur și simplu happy