| KNz9898 a întrebat:

Parintii mi-au promis ca la 18 ani o sa-mi cumpere masina si m-am tot uitat cam ce imi place! Acum nu vreau sa consume mult si sa fie prea mare (break)! Ce parere aveti desprea asta http://autovit.ro/anunt/volkswagen-polo-v-ID7GfoVD.html# 02505bf3ef; promoted

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Parere general valabila, despre orice masina VAG: frumoasa. SI ATAT!
Motorizarile de la Polo sunt penibile, n-as da asa ceva nici pensionarilor.
Citeste aici: http://www.autolatest.ro/......4-tsi-2014
Recomandare personala: fugi de tot ce inseamna Volkswagen, Seat, Skoda, si chiar si Audi. Sunt din ce in ce mai proaste. Toate motoarele lor sunt proaste, si nu doar de la generatia asta, ci din 2004 incoace. Despre actualele TSI citesti in link, despre cele diesel probabil ai vazut la televizor. Daca nu, cauta pe google "dieselgate".
Ia-ti Opel, Renault, Ford, Kia. Astea sunt masini, nu... volzvagin.
Tipic necunoscatorilor: abia te gandesti la masina, si vrei VW. Dupa aia ai impresia ca celelalte marci sunt si mai proaste, decat Pulo 1.2 care te poarta doar pe la service.

| AnKuXor a răspuns:

Frumoasa.