| JaguarSType a întrebat:

Ce parere aveti despre masina din anunt? http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C36868510.html

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

215k km sunt destul de multi pentru un motor pe benzina, prea multi dupa parerea mea

| OldSoul a răspuns:

Avand in vedere ca taxa nu este recuperata, da, ar fi un pret bun, dar, trebuie sa o verifici in amanuntit la un service, sau cel putin sa o duci pe o rampa sa vezi cum arata pe dedesubt, exteriorul arata bine, computer de bord nu vad sa aiba, inainte de a o lua, verifica kilometrajul din diagnoza, sa nu fie mai mult de atat, in momentul de fata sunt acceptabili acesti km, pana la 260-300.000 nu ar trebui sa ai probleme asta desigur daca masina a fost intretinuta, dar adevarul este ca cel mai probabil va trebui sa mai adaugi din cand in cand cate ceva ulei.
In rest pare o masina buna, oricum repet inca o data, fai cel putin o diagnoza inainte de a o cumpara sa nu aibe probleme, totusi e o masina care a circulat in Romania, deci nu se stie.

| MariusRadu69 a răspuns:

Pentru anul masinii kilometrii sunt ok.
Dar masina nu este in niciun caz Euro 3 ci este Euro 2.
Acuma orice masina arata bine in poze, dar cand te duci sa o testezi cine stie ce probleme are cu motorul si astea, plus ca 2100euro c-am mult, la banii aia mai pui inca 300 euro si iti iei un golf 4 de prin 2001/2002.