| kavasaki99 a întrebat:

Pasionati auto sa comenteze cu oricewinking

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca, ar fi trebuit sa mentionezi "pasionati auto cu experinta de minim 5-10 ani in ale soferieie", ca o sa ai o gramada de copilasi care isi vor da cu parerea pe aici, nefiind in cunostinta de cauza.

Sa stii ca se poate re-edita mesajul tau, daca vrei sa pui cerinte mai specifice.

| Horusss a răspuns:

Fan Mercedes,sunt adevarate bijuterii aceste masini,ai tot ce doresti, începând de la aspect, la confort si facilitati, imi place si BMW la aspect eu zic ca arata cel mai bine, dar in rest tot nu se poate compara cu Mercedesul.

| Patricia07 a răspuns:

Sunt fata și îmi plac mașinile. Gen Mercedes cls AMG, G class, bmw Seria 5 și 7 pachet M, Camaro, Dodge Challenger și in special Skyline r34. Am condus un bmw cu diferențialul sudat și am încercat sa fac niște drifturi, am învățat sa fac Burnout. Mi-ar plăcea in momentul de fata sa am un bmw e46 negru cu angel eyes jante M și cu comanda in volan tot M cel cu negru și gri.