| GeorgeH17 a întrebat:

Pe ce site pot sa downloadez si fa fac un CD cu harta romaniei pentru renault megane 2006
Asta e modelul!

https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Citeste de pe bord (sper ca scrie) modelul exact al navigatiei, apoi cauti pe internet cd-ul in format electronic, si faci un CD cu el, cu Power ISO.
Nu imi aduc aminte exact care erau pasii. Am facut acum cativa ani unul pentru un Opel cu navigatie. M-am ghidat dupa un forum, si mi-a iesit din prima inercare, functioneaza si acum navigatia aia, cu cd-ul meu.
Intra pe www.reno.ro si cauta topicuri, poate a pus cineva la download.