| anonim_4396 a întrebat:

Pe site-ul politiei sunt doar 30 de chestionare pentru categoria B. La examen o sa fie unul din ele?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cele dupa www.drpciv.ro sunt chestionarele oficiale si daca le faci pe alea corect, suta in suta iei examenul. La examen nu pica unul din chestionare. Pica intrebari din acele chestionare, dar luate aleatoiu, nu in ordinea de acolo sau toate combinate in acelasi chestionar. Daca obtii 23-24 de puncte pe drpciv eu spun ca iei examenul. Daca obtii mai putin acolo, ai sanse sa il pici!

15 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

E posibil sa amestece intrebarile sau ordinea lor, dar nu cred ca mai adauga altele

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| Gmcc a răspuns:

Deci ca sa-ti explic cum sta treaba! Pe site sunt 30 de chestionare! Rezolva-le pe acelea! La Politie o sa-ti cada doua, trei intrebari dintr-un chestionare alte trei, patru din alta! Deci in pricipiu daca o sa faci 22 la fiecare chestionar il promovezi! BAFTA!

| kathgilbert a răspuns:

Eu am dat astazi(25.07.2012) proba teoretica si tot ce mi-a picat a fost de pe drpciv.ro, insa o singura intrebare nu am mai vazut-o nicaieri. Daca inveti bine, o sa fie foarte usor, insa ai grija la emotii. Multa bafta!

| Whatafy a răspuns:

Nu mai crede toate aberatiile ca le gasetsi online, la sala ai toate sansele sa pice altceva, iti recomand http://dli.ro/chestionare-auto/ aici ai legislatia imparitita in 51 de chestionare si la fiecare raspuns ai explicatie dupa ce dai sa valideze chestionarul, invata asa si orice va pica la examen vei trece, altfel pica ca restul care cred caii verzi pe pereti.

| pistolarul a răspuns:

Intra aici http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro si creaza-ti un cont. Unul din aceste chestionare sigur o sa-ti cada. Succes.

Alte răspunsuri
| Bumb_Cipri_1977 a răspuns:

S-ar putea dar formulat sub alt format

| Ionutz_Miky_1987 a răspuns:

Da

| Bejan_Mihai_1994 a răspuns:

Poate

| Tiloiu_Alexandru_1985 a răspuns:

Raspuns

| Beleut_Steliana_1995 a răspuns:

Da