| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care este site-ul oficial pentru chestionare auto www.drpciv.ro acesta stiu ca este cel oficial al politiei dar foarte multi spun ca intrebarile numai sunt actualizate si daca voi face doar aici chestionare posibil la examen sa pice intrebari care nu se afla pe acest site.
Dau funda

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiind site-ul oficial al Directiei de permise cred ca drpciv.ro este actualizat.
Mai poti face chestionare pe e-drpciv.ro.

| Sima_Marian_1988 a răspuns:

Oficial este www.drpciv.ro dar cel mai bun la ora actuala este www.scoalarutiera.ro, sunt exact aceleasi intrebari ca la politie dar sunt explicate video prin animatii 3D, este si gratuit.