| pebaniiparintilor a întrebat:

Pe voi ce v-a pus politistul sa faceti la traseu? v-a dat intoarcerea?

3 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Si intoarcere, si parcare (laterala si cu spatele) dar si pornirea din panta. Asta pe langa mers si iesire in intersectie (probe curente).

| nimenisinimik a răspuns:

Mi-a dat de facut o parcare si dupa doua pulane peste cap, dar am luat, a zis ca le-am luat bine. Funda?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mi-a dat masina intr-o panta destul de grea, cu 5 persoane la bord. Am plecat perfect, si mi-a zis din prima "tu ai mai condus si inainte". Cei dinaintea mea au facut intoarceri din 3 miscari, si mersul cu spatele pe o distanta mai lunga (drept). Mersul cu spatele parca l-am facut si eu, nu mai retin. M-a pus sa fac o parcare, m-a pus sa-i explic ce indica instrumentele de bord.
Am avut noroc de un politist prietenos, si 3 elevi mai slabuti inaintea mea. Cand a ajuns la mine, a fost de parere ca "le am", si am condus mai mult de forma.