| xlmpq a întrebat:

Pentru cei care va uitati la ciclism credeti ca va avea vreo sansa Armstrong in turu frantei in fata lu Contador?

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu, nu cred. Il pot compara cu Schumacher in Formula1.

| m4them4tic a răspuns:

Sper ca Lance sa reuseasca cel putin ce a reusit anul trecut.
Asteptam sa vedem cum se vor prezenta cei 2 la inceputul turului.Alberto Contador e mult mai tanar decat Lance Armstrong, asta e un avantaj pentru spaniol.
Anul trecut "capitanul" celor de la Astana era Contador, Lance fiindu-i doar un "locotenent" pus acolo sa faca treaba buna pentru a il ajuta pe spaniol sa ocupe locul fruntas, anul acesta Lance are propria echipa, fapt care il ajuta foarte mult nemaifiind obligat sa "munceasca" pentru altcineva ci va munci pentru propria performanta.
Fiind fan Lance Armstrong sper ca acesta sa castige pentru cea de-a 8-a oara Marea Bucla.

| sporadic a răspuns:

Cooon-taa-door! a iesit Contador!
desi eu tineam cu americanul, cu Levi Leipheimer, dar e f tare Contador!

| Zambet a răspuns:

Nu vai.nu cred laughing

| andreikai a răspuns:

Singura sansa a lui Lance este sa-l prinda pe Contador cu "suc de protocale"... happy