| Simooxd a întrebat:

De ce credeti ca nimeni, dupa Neil Armstrong nu a mai fost pe luna?

11 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Trecând peste toate conspiraţiile de mai sus, eu dau răspunsul meu. O expediţie pe lună înseamnă un cost foarte mare şi o pregătire intensă. Văzând că nu e nimic notabil pe lună, s-a hotărât că nu merită efortul şi costul de a mai trimite un echipaj acolo. Luna poate fi observată destul de bine cu telescoapele de aici, iar pentru investigaţii mai atente se poate oricând trimite o sondă.

| mgtow a răspuns:

A fost si cainele rusesc Sputnyk dupa el.

| noktambul a răspuns:

La ce sa mai mearga? Ce a fost de vazut la fata locului a fost vazut. Urmeaza Marte.

| Deea a răspuns:

Nici armstron nu a fost pe luna. NASA a trucat tot si noi am inghitit toate minciunile lor. Cauta poza pe net sa vezi cate semne sunt ca e trucata.

| unknownn a răspuns:

Meil alden armstrong a fost urmat la cateva minute de Edwin Aldrin care a pilotat modulul lunar al navei apollo 11

| unknownn a răspuns:

Neil alden armstrong a fost urmat la cateva minute de Edwin Aldrin care a pilotat modulul lunar al navei apollo 11

| seby005 a răspuns:

Sal uite aici o parere:Dupa spusele celebrului astronaut Neil Amstrong, extraterestrii au o baza lunara si suntem avertizati sa nu ne apropiem de Luna. Un raport neverificat certifica faptul ca Neil Armstrong si Edwin Buzz Aldrin au vazut ozn-uri in apropiere de aterizarea lor pe Luna la 21 iulie 1969 (Apollo 11). In timpul retransmisiei televizate, se auzea un astronaut zicand ca vede o lumina intr-un crater. Controlul de pe Pamant le-a cerut precizari si atunci comunicarea a fost taiata. mai multe aici:http://www.internetus.ro/......n-uri.html pa

| flyleaf22 a răspuns:

Pentru ca Neil Armstrong nu a fost pe Luna. Vor merge chinezii, peste 2 ani. Povestea cu americanii pe Luna nu a fost decat o strategie a Razboiului Rece.

| GoguStrigoi a răspuns:

Nici Neil Armstrong nu a fost pe Luna.E o mare aberatie

| Einformatii a răspuns:

Pentru ca n-a fost.ha!

| LadyBoo a răspuns:

Pai cum au spus la documentare se spune ca Neil Armstrong a vazut ceva intr-un crater al luni o lumina nu se stie exact ce din care a iesit un lucru care la "traumatizat" si pentru a nu se repeta situatia nu au mai trimis oameni pe Luna.