| buburuzaucigasa a întrebat:

Pentru toti cei care au permisul luat de la Pitesti aveti grija unde parcati masina mai bine zis cum parcati masina:)):)):)) http://www.youtube.com/watch?v=Y8i5yeGqXqc&feature=relat ed

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca este o gluma fara sens si nu trebuie sa facem asa ceva. In trafic, si in diferite situatii, cand suntem cu masina gresim, dar...

| dean a răspuns:

Tu crezi ca toti cei care au luat permisu la Pitesti sunt varza la volan, dar asta e, din lipsa de ocupatie!

| r8driver a răspuns:

Asta e o gluma proastathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare asta...nu merita chiar asa dar daca nu vede locul de parcare...rolling on the floor