| DeepInDarkness explică:

Hello! eu sa regizez? in nici un caz! le-am gasit si eu pe youtube atata tot si vroiam sa stiu ce cred si altii despre aceste filmulete
si daca as vrea sa fiu regizor am ce arata sa stii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intelege nimic ce vrei sa transmiti dac iti place sa filmezi sa devii regizor ar trebui sa faci filme mai interesante decat atat sa dai mult decat atat si sa se inteleaga nu o lua in nume de rau este doar un sfat care te poate ajuta ca pe viitor sa ai o viata minunata ca sa ajungi regizor