| Sofer a întrebat:

Plafon panoramic sau doar cu trapa in sine? Am vazut o masina, e misto dar masina are deja 1500 kg normal fara panoramic. Masina e un bmw seria 3 e91 break. E mai grea cu mult peste cei de 1500 kg cat scrie in specs avand panoramic?

1 răspuns:
| xxarad a răspuns:

Arată bine, dar eu nu aș alege niciuna: posibil să ai infiltrații cu trapa, plus că nu sunt piese pentru reparații (fie și Webasto sau BOS) și cu panoramic te încălzești nu numa vara.